PRISIJUNGTI
PRISIJUNGTI

Lietuvos Nacionalinė Martyno biblioteka, atsižvelgdama į augantį poreikį, sukūrė internetinę erdvę, skirtą Lietuvos bibliotekoms – www.3erdve.lt. Trečia erdvė simbolizuoja bibliotekų daugiafunciškumo, mokymosi, kūrimo, atradimų ir bendruomeniškumo aplinką, kurioje keičiamasi informacija, bendradarbiaujama, vykdomi ir įgyvendinami nauji projektai.

Šiame internetiniame tinklalapyje visos Lietuvoje esančios bibliotekos turės galimybę tapti registruotu tinklalapio nariu, dalintis naujienomis ir savarankiškai jas kelti. Bibliotekų darbuotojai projektų skiltyje turės galimybę viešinti vystomus ir įgyvendintus projektus, pristatant juos visuomenei, dalintis informacija apie projekto partnerius, sekti informaciją apie įgyvendinamo projekto vykdomas veiklas bei keistis aktualiais dokumentais.

www.3erdve.lt suteikia išskirtinę galimybę bibliotekoms komunikacijos dalyje – neformalioje socialinėje bendravimo aplinkoje, susikurti savo paskyrą, bendrauti su individualiais registruotais nariais, susirašinėti, kurti atskiras uždaras ir atviras grupes, skelbti nuotraukas, video. Pateiktą informaciją bus galima dalintis ir ją komentuoti. Išskirtinai įmonėms skirtas socialinis tinklas „Yammer“ bus lyg nuosava bibliotekų bendravimo erdvė.

Bibliotekų darbuotojai greitai ir patogiai galės sužinoti ir dalintis savo vykdomais mokymais ir renginiais, kurie skirti bibliotekų darbuotojams ar bendruomenei. Šis įrankis padės vienoje vietoje rasti koncentruotą informaciją apie bibliotekų organizuojamus mokymus, rengti ir suteikti informaciją apie nuotolinius mokymus, naudojantis „Moodle“ platforma.

Taip pat internetinėje erdvėje www.3erdve.lt bus galima surasti visų Lietuvoje esančių (miestų, rajonų ir apskričių) bibliotekų kontaktus, taip sudarant sąlygas tiek bibliotekų darbuotojams, tiek jų lankytojams visą susistemintą informaciją matyti vienoje erdvėje ir sutaupyti laiko šios informacijos paieškoms.

Šiuo metu puslapis www.3erdve.lt yra Beta versijos, kuri suteikia galimybę jį gerinti ir tobulinti. Todėl visus kviečiame apsilankyti ir jei turite komentarų ar pastebėjimų kaip galime šį tinklalapį paversti dar geresniu, susisiekite su Mantu Janavičiumi, projekto „Bibliotekos pažangai 2“ IT koordinatoriumi el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Į viršų