PRISIJUNGTI
PRISIJUNGTI
LR Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė

Prie Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos projekto „Bibliotekos pažangai 2“ iniciatyvos „Atrask vaikystės biblioteką“ prisijungė Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė. Jai suteiktas garbingas Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos globėjos vardas.

„Man didelė garbė tapti savo vaikystės bibliotekos globėja, nes visuomet knygą laikiau didžiausia vertybe, o biblioteką – ne vien skaitymo vieta, bet ir šviesuomenės namais. Rokiškio rajono biblioteka jau nuo seno garsėjo kaip kultūros židinys, čia vykdavo įdomūs renginiai, įsimintini susitikimai su šviesiais žmonėmis, kūrėjais. Todėl emocinis, geriausių prisiminimų kupinas ryšys niekada nenutrūko ir labai džiaugiuosi, kad dabar jis taps dar tvirtesnis. Globėjos vardas įpareigoja – tą atsakomybę priimu visa širdimi“, – kalbėjo Seimo Pirmininkė Rokiškio rajono savivaldybės J. Keliuočio viešosios bibliotekos renginyje „Knygų Kalėdos Rokiškyje“.

Iniciatyvos „Atrask metu biblioteką“ metu Lietuvoje garsūs ir autoritetą turintys žmonės kviečiami tapti bibliotekos, kurią jie dar vaikystėje lankė, globėjais. Bibliotekos globėjo misija – dalyvauti bibliotekos veikloje kuriant įvairius projektus, dalintis savo patirtimi ir siūlymais ir, kaip visuomenėje žinomam žmogui, į bibliotekos gyvenimą padėti pritraukti kuo daugiau vietos bendruomenės gyventojų.

„Labai džiaugiamės, kad būtent Seimo Pirmininkė L. Graužinienė sutiko tapti mūsų bibliotekos globėja – jos geras žodis ir parama suteiks mums stiprybės įveikti bibliotekos veiklos bei plėtros iššūkius. Neseniai teko bendrauti su Seimo Pirmininke parlamente. Mane sujaudino faktas, kad ji savo darbo stale saugo mokyklos laikų nuotraukas. Tikime, kad mūsų nuoširdus bendravimas vietos bendruomenės labui tęsis ne vienerius metus – toliau kartu sieksime, kad biblioteka būtų kultūros, meninės saviraiškos ir edukacijos centru įvairaus amžiaus bei interesų rokiškėnams“, – sako J. Keliuočio viešosios bibliotekos direktorė Alicija Matiukienė.

Seimo Pirmininkė L. Graužinienė taip pat susitiko su Rokiškio gyventojais ir bibliotekos skaitytojais.

Remtasi Seimo Pirmininko sekretoriato informacija

Į viršų