PRISIJUNGTI
PRISIJUNGTI

Prie iniciatyvos „Atrask vaikystės biblioteką“ prisijungė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, Seimo narys Eligijus Masiulis ir ekonomistas Gitanas Nausėda, kurie tapo Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos globėjais.

Susitikimas su V. Grubliausku ir E. Masiuliu I. Simonaitytės bibliotekoje įvyko 2014 m. gruodžio 5 dieną. Viešo susitikimo metu su bibliotekos lankytojais ir darbuotojais buvo diskutuota apie skaitymą ir bibliotekas. Renginį vedė ir klausimus globėjams uždavinėjo I. Simonaitytės bibliotekos direktorius Juozas Šikšnelis. Globėjai renginio metu prisiminė savo pirmajį apsilankymą bibliotekoje, diskutavo apie elektroninės ir popierinės knygos skirtumus, savo šeimų skaitymo įpročius.

Susitikimas su globėju G. Nausėda įvyko balandžio 10 dieną, kurio metu bibliotekos lankytojams buvo pristatytas pranešimas “Ką reiškia knyga mano gyvenime”. Susitikimo metu G. Nausėda papasakojo apie save, pomėgį kolekcionuoti senas, retas knygas, sukauptą knygų biblioteką bei pristatė senų rankraščių pagrindu išleistą knygą vokiečių kalba „Chronik der Schule zu Nidden“.

Globėjai žadėjo įsijungti į bibliotekos organizuojamus renginius, projektus, suteikti visokeriopą pagalbą, ieškant remėjų bibliotekininkų iniciatyvoms realizuoti. Taip pat jie mielai sutiko prisidėti prie bibliotekos iniciatyvos sukurti reklaminius video filmukus, kuriuose globėjai skatina visuomenę skaityti bei nepamiršti popierinės knygos.

Bibliotekos globėjų pasisakymus galite pamatyti čia:

Vytautas Grubliauskas >>>>

Eligijus Masiulis >>>>

Gitanas Nausėda >>>>.

I.Simonaitytės bibliotekos kolektyvas didžiuojasi savo globėjais ir pažada gyventi ir dirbti taip, jog ir jie galėtų didžiuotis savo globojama biblioteka.

Į viršų