PRISIJUNGTI
PRISIJUNGTI

2015 metų lapkričio 26 dieną Meškuičių gimnazijoje vyko Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vykdomo projekto ,,Verslo ir amatų akademija“ praktinis užsiėmimas ,,Savęs pažinimas ir ugdymas karjerai“, kurį vedė Šiaulių teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centro vyriausioji specialistė Edita Jocienė bei paskaita ,,Verslo teisės pagrindai“, kurią skaitė VšĮ Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkė Ramunė Jocienė.

Renginį organizavo Meškuičių filialo vyresnioji  bibliotekininkė Vilma Briedienė. Susirinko nemažas būrys jaunuolių, panorusių sužinoti, kaip formuoti pažinimo įgūdžius, atskleisti stipriąsias bei pastebėti tobulintinas savo, kaip asmenybės, puses, įveikti nepasitikėjimą ir baimes. Kiekvienas gimnazistas anksčiau ar vėliau privalės pasirinkti profesiją, todėl išgirsta informacija ir patarimai yra ypatingai vertingi. Užsiėmimų metu pasimokyta susidaryti karjeros planą, nusistatyti pomėgius. ,,Svarbiausia tvirtai apsispręsti, kuo norėtum būti gyvenime, kad niekad netektų blaškytis“ – mokė lektorės.

Dalyviai renginio metu atliko savęs pažinimo, tikslų ir vertybių nustatymo testus, taip pat sužinojo, kokiuose interneto tinklapiuose ieškoti informacijos, kur kreiptis, norint gauti papildomų konsultacijų profesijos ir karjeros klausimais. O juk šiandien ieškoma kompetentingų specialistų ir vis dažniau kalbama ne tik apie tai, ką esi baigęs, bet ir apie tai, ką gebi, ką moki, ar esi lankstus ir gali prisitaikyti.,,…Kai atrasite tai, ką mylite, tai taps viso jūsų gyvenimo varomąja jėga. Tiesiog
svarbu niekada nesiliauti ieškoti“ (Steve Jobs).

Vilma Briedienė,
Meškuičių filialo vyresnioji bibliotekininkė

Į viršų