PRISIJUNGTI
PRISIJUNGTI

2014 m. užgimusi Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos projekto „Bibliotekos pažangai 2“ organizuojama iniciatyva „Atrask vaikystės biblioteką“ tęsiasi! Prasidėjus 2016-iesiems metams, raginame bibliotekas su nauja energija ieškoti ir į savo veiklas įtraukti naujus globėjus ir palaikyti ar atnaujinti ryšį su jau esamais.

„Atrask vaikystės biblioteką“ iniciatyvos tikslas yra į bibliotekas pritraukti visuomenėje žinomus aktyvius Lietuvos žmones, galinčius ir norinčius prisidėti prie bibliotekų vykdomų veiklų, priartėti prie vietos bendruomenių ir su jomis pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi. Globėjai atlieka labai svarbų vaidmenį, nes savo pavyzdžiu skatina žmones būti aktyvesniais savo bendruomenės nariais.

Šiuo metu Lietuvoje yra daugiau nei 1200 bibliotekų, iš jų prie iniciatyvos 2014 m. prisijungė 41 biblioteka ir šiuo metu jas globoja apie 70 globėjų. Jais jau yra tapę tokie žinomi žmonės, kaip aktorė Dalia Michelevičiūtė, žurnalistė, TV laidų vedėja ir kulinarė Beata Nicholson, aktorius Giedrius Savickas, entnomuziklogė ir TV laidų vedėja Loreta Sungailienė, aukšųjų technologijų įmonės „Brolis Semiconductors“ bendraįkūrėjai broliai Dominykas, Augustinas ir Kristijonas Vizbarai, radijo ir TV laidų vedėjas Jonas Nainys, operos solistas Liudas Mikalauskas, ekonomistas Gitanas Nausėda, politikas Eligijus Masiulis, žurnalistas ir TV laidų vedėjas Andrius Tapinas ir dar daugelis kitų.

Žemiau rasite gaires bibliotekų darbuotojams, kuriose yra pateikti patarimai, nuo ko pradėti ir kaip įgyvendinti iniciatyvą bibliotekoms, norinčioms prisijungti prie „Atrask vaikystės biblioteką“ iniciatyvos, bei siūlomos veiklos, kurias visos bibliotekos gali įgyvendinti tiek su naujais, tiek su jau esamais globėjais.

Gairėse globėjams patiekta informacija, kuria rekomenduojame pasidalinti su potencialiais bibliotekos globėjais, pristatant iniciatyvą „Atrask vaikystės biblioteką“.

„Atrask vaikystės biblioteką“ gairės bibliotekų darbuotojams >>>>.

„Atrask vaikystės biblioteką“ gairės globėjams >>>>.

Jei turite klausimų apie iniciatyvą, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Kontaktinis asmuo visais „Atrask vaikystės biblioteką“ iniciatyvos klausimais:

Kornelija Sakalaitė
Projektų vadovė
Ryšių su visuomene agentūra UAB BVRG
Telefonas:+370 685 12 801
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kontaktinis asmuo „Bibliotekos pažangai 2“ projekte:

Monika Kundelytė
Projekto „Bibliotekos pažangai 2“ ryšių su
visuomene ir atstovavimo koordinatorė
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Telefonas: +370 6 082 41 07
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Į viršų