PRISIJUNGTI
PRISIJUNGTI

Sausio 14 d. Viekšnių gimnazijos 3a klasės moksleiviai ir jų mokytoja Imeda Žilinskienė buvo pakviesti į Mažeikių rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos Viekšnių filialą. Bibliotekininkė Sniegina Chriščinavičienė moksleivius supažindino su nauja įranga, kuri įsigyta iš Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Pažangių technologijų ir laisvalaikio centras“ lėšų.

Šiame projekte dalyvauja ir Viekšnių filialas. Bibliotekos darbuotoja moksleiviams papasakojo, kuo ši įranga naudinga ir kaip ja galės pasinaudoti Viekšnių gimnazijos moksleiviai, pedagogai bei kiti Viekšnių bendruomenės nariai.

Po to, demonstruodama skaidres, bibliotekininkė moksleiviams pristatė aktorės Vaidos Kavaliauskaitės knygą „Naisių sodo gyventojų rūpestėliai ir džiaugsmeliai“, supažindino su knygos autorės ir mecenato Ramūno Karbauskio biografijomis. Pristačius knygą, vaikams buvo pateikta užduotis – nupiešti visus Naisių sodo gyventojus, o piešinius iki kovo 1-os dienos pristatyti į biblioteką, kur jie bus eksponuojami parodoje. Be to, vaikams buvo siūloma pagalvoti, kaip būtų galima, panaudojant piešinius, pagal šią knygutę parašyti scenarijų ir pastatyti mini spektakliuką, kurį su malonumu būtų galima parodyti viekšniškiams, o scenarijų nusiųsti į Naisius.

Vėliau pereita prie naujai gautų knygų apžvalgos. Naujas knygas vartė ir ištraukas skaitė patys moksleiviai. Mokytoja džiaugėsi, kad mokiniai skaitė puikiai ir raiškiai.

Ekskursija buvo įdomi, turininga ir prasminga, nes moksleiviai susipažino ne tik su naujai gauta įranga bei bibliotekos vykdoma veikla, bet įgijo naujų žinių, pabuvojo kitoje aplinkoje, pabendravo su bibliotekos darbuotojomis. Ir mokytoja, ir mokiniai išeidami atsisveikino tardami ne viso gero, o iki kito karto.

Į viršų