PRISIJUNGTI
PRISIJUNGTI

Visą lapkričio mėnesį Lietuvos viešosios bibliotekos skatina savo bendruomenes rūpintis aplinka. Jau antrus metus iš eilės Elektronikos platintojų asociacija (EPA) kartu su Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos projektu „Bibliotekos pažangai 2“ organizuoja aplinkosauginę akciją „Atsakingas skaitytojas“.

Lapkričio mėnuo bibliotekose skelbiamas „žaliuoju mėnesiu“. Nors už langa gamtos žalumas jau nyksta, pareiga rūpintis aplinka išlieka, todėl bibliotekos raginamos kviesti savo bendruomenes rūšiuoti elektronines atliekas (senas baterijas ir mobiliuosius telefonus) į specialias, bibliotekose esančias surinkimo dėžes.

Aktyviausių bibliotekų laukia vertingi prizai! Daugiausiai baterijų bei mobiliųjų telefonų surinkusioms 2 bibliotekoms bus įteikta po plokščiaekranį televizorių, o bibliotekai nugalėtojai – ekskursija pas elektronikos tvarkytojus, kur galėsite sužinoti ir pamatyti, kaip yra saugiai šalinamos ir perdirbamos elektroninės atliekos!

Kaip ir pernai, bibliotekų darbuotojai dalyvauja ir „aktyviausio ragintojo“ nuotraukų konkurse. Organizatoriai džiaugiasi gaudami nuotraukas su bibliotekų darbuotojais ir lankytojais, kurie entuziastingai dalyvauja akcijoje. Aktyviausių bibliotekininkų laukia individualūs prizai, todėl kviečiame ir toliau siųsti nuotraukas adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Kova dėl pergalės šiuo metu įtempta, todėl būkite aktyvūs ir įrodykite, kad Jūsų bendruomenė yra socialiai atsakinga!

Detalią informaciją apie aplinkosauginį projektą kviečiame skaityti konkurso nuostatose, kurias rasite čia >>>>

Iškilusiais klausimais kviečiame kreiptis elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 8 671 13855.

Į viršų