PRISIJUNGTI
PRISIJUNGTI

Gerbiami bibliotekų atstovai,

džiaugiamės galėdami pranešti, kad bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka nuo š. m. balandžio jau trečią kartą bus vykdomas Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) organizuojamas aplinkosaugos projektas „Atsakingas skaitytojas“. Kviečiame dalyvauti ir Jūsų biblioteką!

Maloniai kviečiame bibliotekos darbuotojus aktyviai dalyvauti konkurse, skatinant bibliotekų lankytojus prisijungti prie elektronikos atliekų rinkimo akcijos. Nuo balandžio iki pat gruodžio pabaigos gyventojai nenaudojamas baterijas, smulkius elektronikos prietaisus galės atnešti į bibliotekas, taip pat registruotis, kad stambiosios elektronikos atliekos būtų išvežamos iš namų. Kas mėnesį EPA pasirūpins atliekų išvežimu ir saugiu jų sutvarkymu.

Šiemet net trys bibliotekos, kurių iniciatyva bus surinkta daugiausia elektroninės technikos atliekų, galės savo skaitytojus pradžiuginti jų pačių išsirinktomis 500 Eur vertės knygomis, kurias dovanos EPA. O netgi devyniems aktyviausiai projekte dalyvavusių bibliotekų darbuotojams individualiai bus įteikti ir specialūs prizai – nuo 50 iki 200 Eur vertės dovanų čekiai.

Dalyvauti projekte nusprendusios bibliotekos iki 2017 m. balandžio 18 d. apie savo sprendimą turėtų informuoti projekto organizatorius el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 678 58584. Su konkurso taisyklėmis galima susipažinti čia >>>>

Pagarbiai
Elektronikos platintojų asociacija
Direktorius Linas Ivanauskas

 

Į viršų